Top Eleven 2018

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 150 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Nordeus
Top Eleven 2018 Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz spor oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir oyundur.

Spor oyunları kategorisinde yer alan Top Eleven 2018 mobil oyunu sizlere heyecan verici bir oyun deneyimi yaşatmak için Android mobil cihazlarınıza ücretsiz indirilir. Nordeus stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Top Eleven 2018 mobil oyununda güçlü bir takımı organize edeceksiniz. Top Eleven, en çok oynanan online futbol yönetme oyunu olarak oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Sizde kendi takımınızı kurarak zirveye taşıyabilirsiniz. 

Dünyanın dört bir yanından takımlarla maç yaparken becerilerinizi test edin ve kendinizi geliştirmek için eksiklerinizi belirleyerek ilerleyin. Her gün uygulanan bir eğitim ile futbolcularınızı güçlendirerek oyuna dahil edebilirsiniz. Bu eşsiz, ücretsiz çok oyunculu mobil spor oyununda arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

Taktiklerinizi paylaşarak, diğer futbol takımlarıyla kendi takımınızı karşı karşıya getirerek bu eşsiz mücadeleyi kazanabilirsiniz. En iyi antrenman seanslarını organize edin, seviyenizi yükseltin ve takımınızın gelişmesini sağlamak için sürekli bonus kazanmaya devam edin. Olabilecek en iyi takımı oluşturmak için en iyi oyuncuları bir araya getirin. Çeşitli transferler ile takımlarınızı yükseltin. Efsanevi maçlar sizi bekliyor. 

 

Top Eleven 2018 indir
DİĞER SÜRÜMLER